Schrijfwedstrijd Books 4 Life
Wordt jouw korte verhaal dit jaar het boekenweekgeschenk van Books 4 Life?
De tweedehands boekhandel voor het goede doel organiseert een verhalenwedstrijd in het kader van de Boekenweek. Het winnende verhaal wordt als klein boekje meegegeven aan alle klanten van Books 4 Life tijdens de Boekenweek in maart 2011.
- Thema
Het thema van de Nationale Boekenweek is ‘CV - Geschreven Portretten'. Het thema van de verhalenwedstrijd van Books 4 Life is hier op geïnspireerd:, de winkelketen heeft gekozen voor ‘Portret van een wereldverbeteraar'. Dit thema sluit aan bij de missie van Books 4 Life, dat 90% van de opbrengsten aan goede doelen schenkt.
- Praktisch:
De lengte van het verhaal moet 1.000 tot 1.500 woorden zijn, de deadline van de wedstrijd is 16 februari 2011. Een deskundige jury zal de verhalen beoordelen en op 12 maart 2011 zal de winnaar bekend worden gemaakt. Voor meer info en alle criteria kijk je op de website van Books4Life.




